fbpx

7 Youtube’i kanalit igale kalastus- ja seiklushullule

7 Youtube’i kanalit igale kalastus- ja seiklushullule

Inspiratsioon, uudishimu, teadmised ja meelelahutus – need on asjad, mis ajavad mind kolama teiste meeste kalapüügiradadel. Õnneks pole selleks olnud maailmas paremat aega, kui praegu ja lihtsaim tee minna virtuaalsetele kalastusseiklustele on avada Youtube.


Siit postitusest leiad Sa need 7 Youtube’i kanalit, kus mina ennast kõige sagedamini avastan. Mõtteainet leidub nii kohaliku kalapüügi skeene austajatele, kui ka ookeanitaguste seikluste fanaatikutele. Seega, loodetavasti leiad Sa siit midagi, mis sindki paelub. 

Postitust ei pea lugema otsast lõpuni ja ühe korraga. Võid selle vabalt endale bookmarks‘idesse salvestada ning selle juurde tagasi tulla just siis, kui sa tunned, et vajad pisut värsket kalastuskraami. Kifti avastamist.

1. Our Fishing Trips

Alustan ikka omadest tegijatest. Eestis kõige järjepidevamalt kalastuskraami tootev Our Fishing Trips.

Olgugi, et meil on teisigi kifte tegijaid, siis nende kuttide järjepidevus vajab erilist tunnustust. Pea 4 aastat on nad stabiilselt tootnud vägagi muhedat vaatamist. Kuna suur osa pundist (vist?) elab Soomes, siis tihtipeale jahitaksegi just lahe taguseid haugi, ahvena ning koha rekordeid.

Seega kui sa plaanid tulevasel hooajal põhjanaabrite juurde kalale minna, siis Our Fishing Trips kanalilt saad kindlasti snitti võtta. 

Ja loomulikult – mitte ükski video ei sünni iseenesest ja üleöö. Hea materjali tootmine vajab tohutult pühendumist ja töötunde. Seega ära ole kade.

Kui nende kraam sulle vähegi meeldib, siis näita meeste vastu respect‘i. Tee nende Youtube’i kanali tellimus. “Share&Like” on nende meeste leib!

Youtube

Facebook

Instagram


2. Kanalgratis

Teisena tutvustan juba paljude eestlaste seas vägagi tuttavat Rootsi punti Kanalgratis.

Mehed, kes toodavad taaskord  ülimalt skandinaavialikku materjali. Kui haugijaht ja ahvenapüük on Sinu teema, siis viska kindlasti pilk peale.

Lisaks on neil hunnik videoid erinevatest omavahelistest mõõduvõtmistest, mis pakuvad kalamehele vägagi mõnusat meelelahutusest.

Youtube

Instagram


3. Uncut Angling

Kolmandana maandus mu listis üks segane Kanada tüüp nimega Aaron ja tema Uncut Angling.

Mees, kelle ma tegelikult avastasin suhteliselt hiljuti. Sõge huumorimeel ja värvikas karisma on üliolulisel kohal tema videotes, kuid siiski pole tegu ainult naljamehega. Tema huumorifassaadi tagant leiab üpris nutika tüübi, kes tegelikult teab väga detailselt, millega ta tegeleb.

Kindlasti inspiratsiooniks kõigile, kes mõtlevad ja tegutsevad teiselpool kasti serva.

Youtube


4. IFISH

Neljandaks pakun puhast kulda kängurude mandrilt. Austraalia elav kalastuslegend Paul Worsteling ja tema IFISH.

Mees, kellel on vöö all üle 20 aasta kalastusseiklusi, kuid kelle kirg pole siiamaani raugenud. Austraalia lihtsalt pakub ühele kalastussaatele niiiiiiiii palju erinevaid kalastusvõimalusi ja IFISH teab, kuidas neid mõnusalt rahvaga jagada.

Kui maailm Sulle vähegi huvi pakub, siis IFISH on kindlasti kanal, kes seda uudishimu suudab rahuldada.

Youtube

Instagram


5. Eumer Fishing

Viiendaks taaskord paljude eestlaste seas populaarne soomekeelne Eumer Fishingu punt.

Need on spetsialistid, kes vee peale mütsiga lööma ei lähe. Pühendunud kalamehed ja veel pühendunumad ahvena-, koha- ja haugikütid. Meelelahutust ma nende lehele otsima ei lähe. Küll aga hiilin ma nende kanali nurgatagustes ringi siis, kui mul on ahvena või kohapüügi tarbeks näpunäiteid vaja. 

Kui Soome ja Ahvenamaa reisid on Su kalendris, siis kindlasti leiad kõvasti praktilisisi nõuandeid.

Youtube

Instagram


6. Blacktiph

Kuuendana ei saa ma üle ega ümber Youtube’i kuulsamast ja suuremast kalastuskanalist Blacktiph.

Florida tüüp Joshua viidikatega tavaliselt ei jama. Kui juba kalale, siis ikka suurte järgi, ja kalal käib see mees igapäevaselt. Seega palju badass kraami Florida ookeanivetest ja kindlasti vaatamist kõigile, keda erutab suurte meeste kalapüük.

Youtube

Instagram


7. Jon B.

Seitsmendana on mu listis samuti USA kalastusaktivist Jon B.

Uskumatult mitmekülgne ja energiline kalastusfanatt ning uskumatult produktiivne juutuuber. Palju seiklemist, palju eksperimenteerimist.

Kindlasti leiab selle kuti kanalilt iga kalastus- ja seiklushull midagi. 

Youtube


 

Igale õigele söögikorrale järgneb ka magustoit.  

8. Wildlife Estonia

Boonusloona panen siia listi Eesti oma produktiivse elustiili/kalastus-juutuuberi Steni aka Wildlife Estonia.

Steni kanal on Eestis kindlasti unikaalne. Seda ei tee unikaalseks ainult sisu, mida ta toodab, vaid ka tema brutaalselt otsekohene, kuid samas ehe stiil. Mõne jaoks võib see ülbe tunduda, kuid mulle see meeldib. 

 

Taaskord, hea seiklushuviline. Kutt näeb tõsist vaeva, et toota järjepidevat kraami. Seega, kui Sulle tema stiil meeldib, siis palun tee ka tema Youtube’i kanali tellimus.

Veelkord mainin, et “Share&Like” on nende meeste leib!

Youtube

Instagram


Oma lemmikud Youtube’i kanalid tulista kommentaaridesse ja kui Sa leidsid siit endale midagi uut, siis jaga seda ka oma hea kalasemuga. Seda saad kiirelt teha, klikates pisut allpool olevatele sotsiaalmeedia ikoonidele.

Aitäh!


Sulle meeldis see postitus? Liitu meie kalastusseiklejate armeega ja ole esimesena kursis kõigi meie tegemistega. Telli endale kõige seiklusrikkam uudiskiri SIIT!  


 

Share this post

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga