fbpx

Haugipüügivõistluse Estlant Virtuaalhaug 2020 teine päev

Estlant

Haugipüügivõistluse Estlant Virtuaalhaug 2020 teine päev

Kibeled juba uue kalastusvideo järgi? Selle vastu on mul rohtu pakkuda. Sinu ees on järg minu juunikuu kalastusseikluste vlogile, mis pajatab meie haugipüügivõistluse teisest püügipäevast Vormsil.


Mälu värskendamiseks 

Kui Sa pole mu vlogi esimese osaga kursis, siis soovitan ma kõigepealt eelmisele postitusele pilk peale visata. Sealt saad ilusti ennast kogu märuliga kurssi viia. Juhuks, kui mälu on vahepeal lihtsalt tuhmunud, siis tuletame põgusalt meelde.

Juuni esimesel nädalavahetusel toimus Estlandi eestvedamisel vinge virtuaalne haugipüügivõistlus nimega Estlant Virtuaalhaug 2020. Kes võistluse eripäradega ennast kurssi tahab viia, siis soovitan taaskord eelmist postitust lugeda. 

Igatahes võtsime ka meie Johniga võistlusmöllust osa ning kuna reeglid lubasid neid hambulisi üle kogu Eesti püüda, otsustasime meie oma võidukalad Vormsilt välja meelitada.

Seekordne vlogi räägibki siis sellest, kuidas meil see meelitamine ka teisel päeval õnnestus.

Kokkuvõtvat infot

Kuupäev: 7. juuni

Ilm: Kella 8 vaibus tuul täitsa maha ning meri oli praktiliselt peegel, kuid 10 paiku kruttis jälle kerge tuule üles. Taevas oli kergelt pilvine ja temperatuur jäi sinna 16-17 kraadi vahele.

Püügiviis: Püüdsime nii spinningutega vees kahlates kui ka paadis loksudes.

Varustus: Ridvaks DAM Effzett Nova Spin 15-53g. Rulliks vana Shimano Nexave 2500SRC. Nööriks Berkley X9 0,17mm.

Tegijad landid: Ma viskasin enda puna-musta Saaare Slaider ära ja vahetasin ülejäänud päeva erinevate värvide vahel, Johni suurema kala tõi punane-höbe Slaider.

Saak: 6 püügitunniga saime 2-3 havi, suurim oli 71cm.

 

Estlandi uued värvid leiad SIIT

Kõik minu eelnevad kalastusseiklused leiad SIIT.

Küsimused tulista kommentaaridesse ja kui Sind teema kõnetas, siis palun, jaga postitust ka oma hea kalasemuga! Seda saad kiirelt teha, klikates pisut allpool olevatele sotsiaalmeedia ikoonidele.

Aitäh!


Sulle meeldis see postitus? Liitu meie kalastusseiklejate armeega ja ole esimesena kursis kõigi meie tegemistega. Telli endale kõige seiklusrikkam uudiskiri SIIT!  


 

Share this post

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga