fbpx

Hõissa ja pulmad – lõpetasime jõeforelli hooaja!

Jõeforelli püük

Hõissa ja pulmad – lõpetasime jõeforelli hooaja!

Märkamatult hakkab kohale hiilima kuldne ja krõbisev sügis ning ühes sellega liiguvad ka jõeforellide mõtted pulmade pidamise ja väikeste maimubeebide peale. Selleks, et nad ei peaks säärase tähtsa toimingu ajal inimese loodud kurja lanti kartma, on meil kehtestatud ka ametlik kuderahu. 

Seega käisimegi Helenaga veel viimast korda, enne selleaastaseid pulmapidustusi, jõe ääres jalutamas ja sellest sündis ka mõnus septembrikuine Trevally TV osa. Suurt kalaõnne meil küll kahjuks ei olnud, aga mõned täpid saime ikka kokku lugeda.

Nagu ma ka videos ütlesin, siis tegemist oli mu esimese jõeka hooajaga ja sellestki jäi lõviosa ikkagi kevadesse.

Enda avahooaja eesmärgi, milleks oli 40+cm kala, sain ma siiski täidetud, seega võin debüüdiga igati rahule jääda (rekordkala postituse ja video leiad SIIT) Algtõed sain omandatud ja ka üksjagu kilomeetreid Põhja-Eesti jõgesid sai ära kaardistatud. Nüüd jääb üle ainult uuel hooajal haaret laiendada ja seda ma ka kindlasti teen.

Kuidas sinu hooaeg möödus?

Toomas Pärnamaa
Trevally kapten
toomas@trevallyfishing.ee
+372 56 668 536

 

NB! Jõeforelli püügikeeld kestab 15. septembrist 31. jaanuarini. Ole mees ja austa seda!


Sulle meeldis see postitus? Liitu meie kalastusseiklejate armeega ja ole esimesena kursis kõigi meie tegemistega. Telli endale kõige seiklusrikkam uudiskiri SIIT


 

Share this post