fbpx

Juhatus arutas: Avalikustame oma uue seikluse plaanid

Juhatus arutas: Avalikustame oma uue seikluse plaanid

Sinu ees on Trevally Kalastusseikluste podcast nimega Trevally FM ja täna on eetris saate “Juhatuse koosolek!” kolmas osa.

See on saade, milles mina (Toomas) ja Otto arutame Trevally mineviku, oleviku ja ennekõike tuleviku üle.

Korra kuus, triigime huumorinoodi saatel, avalikult ja alasti Trevally pesu, viies niimoodi Sind ühe reisiettevõtte ehitamise telgitagustesse.


Seekordse koosoleku teemadeks on:

  • (1:22) Soojenduseks räägime sellest, mida Trevally on vahepeal korda saatnud ja millega me ise oleme tegelenud.
  • (16:53) Saate põhiteemaks on meie uus kalastusseiklus, mis esialgu kannab nime: projekt Daintree. See on projekt millest koorub välja üks hardcore kalastusseiklus Austraalias, Daintree jõel. See on seiklus, kus kogu poodiumi hõivab kalapüük ning liigsel luksusel ja muidu vedelemisel kohta ei ole. Seda, mis meil täpsemalt plaanis on ning kui kaugele me oma asjaajamistega jõudnud olema, saadki juba ise saatest kuulata.
  • (48:14) Kolmandaks teemaks on uus Trevally FM’i saade – Kalastusseiklejad. Juba pikalt on meil tiksunud kuklas idee tuua mikrofoni ette kodumaised kalastusseiklejad. Inimesed meie ümbert, kelle pagasis on kalamehejutte üle kogu maakera. Me kõik teame mõnda rändurist kalastusfanatti ja me kõik teame, kui vingeid lugusid neil pajatada on. Saates arutamegi seda, kuidas meil õnnestuks need vinged kalamehejutud laiema publiku ette tuua. 

Seega, häälesta ennast “Juhatuse koosoleku!” lainele Anchoris või YouTube’is ning ära unusta jätta enda purustavat või paitavat hinnangut.


 

Saates kõlanud lingid:

Otto kalmaaripüük
Addboard Austraalia
Toomase ahvenapüük

Muu päevakajaline:

Facebooki leht
Instagram

Seiklemiseni,
Toomas Pärnamaa
Trevally kapten


Sulle meeldis see postitus? Liitu meie kalastusseiklejate armeega ja ole esimesena kursis kõigi meie tegemistega. Telli endale kõige seiklusrikkam uudiskiri SIIT


 

Share this post

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga