fbpx

Juhatus arutas: Uue seikluse areng ja tagasiside

Trevally Kalastusseiklused

Juhatus arutas: Uue seikluse areng ja tagasiside

Sinu ees on Trevally Kalastusseikluste podcast nimega Trevally FM ja täna on eetris saate “Juhatuse koosolek!” neljas osa.

See on saade, milles mina (Toomas) ja Otto arutame Trevally mineviku, oleviku ja ennekõike tuleviku üle.

Korra kuus, triigime huumorinoodi saatel, avalikult ja alasti Trevally pesu, viies niimoodi Sind ühe reisiettevõtte ehitamise telgitagustesse.


Tänase koosoleku teemadeks on:

 • (2:36) Nagu ikka räägime suud soojaks meie endi ja Trevally viimase kuu tegemistega. Kes ja kus jälle kalal käis, mida pikantset on eraelu meile pakkunud ja mida põnevat on Trevally viimase kuuga üllitanud.
 • (19:54) Vahutavate suunurkadega liigume edasi saate põhiteema juurde, milleks on taaskord projekt Daintreee. Jätkuvalt kütab me meeli see januselt kutsuv Daintree jõgi, mis nii ahvatlevalt Queenslandi troopiliste vihmametsade vahel vuliseb. Miks on Daintreele raske kalastustšarterit leida, kellega on meil juba käed löödud ja kes on veel leidmata. Mis tagasiside on meini jõudnud ning mis teemad meie endi vahel sädemeid löövad. 
 • (50:20) Lõpunoodiks puudutame taas mõtet millega lõpetasime ka eelmise koosoleku – Trevaly FM’i uus saade Kalastusseiklejad. Jätkuvalt tuletame meelde, et meil on idee tuua mikrofoni ette kodumaised kalastusseiklejad. Inimesed meie ümbert, kelle pagasis on kalamehejutte üle kogu maakera. Seda mõtet räägime ikka ja jälle selleks, et sõna läheks liikvele. Kalastusseikleja, me otsime Sind! Anna ennast ülesse ja toome Su lahedad lood laiema publiku ette!

Seega, häälesta ennast “Juhatuse koosoleku!” lainele Anchoris või YouTube’is ning ära unusta jätta enda purustavat või paitavat hinnangut.

Saates kõlanud lingid:

Kalapüügi köögipool: Ahjukrõbe makrell improviseeritud salsaga
Eelmine Juhatuse koosolek!
Daintree asukoht kaardil

Muu päevakajaline:

Facebooki leht
Instagram

Seiklemiseni,
Toomas Pärnamaa
Trevally kapten


Sulle meeldis see postitus? Liitu meie kalastusseiklejate armeega ja ole esimesena kursis kõigi meie tegemistega. Telli endale kõige seiklusrikkam uudiskiri SIIT


 

Share this post

Comments (2)

 • Reisihuviline Reply

  Tere, Trevallypoisid
  Huvitav saade. Mul hetkel selle jõekalastausega rohkem kommentaare ei ole. Ootan ära, kuidas lõpuks juhatuse nägemus selle majutuse asjas välja kujuneb.

  Ega minu eelmine kommentaar jõekalastuse osas ei olnud suunatud sellele, et majutus peab olema mingis maapinnaga püsivalt ühendatud ehitises. Majutus peaks olema privaatne ning tänapäevaste hügieeniks vajalike võimalustega, sh. riiete kuivatamine, mis troopilistes tingimustes on obligatoorne. Ka meil Eestis on väga kogenuid ja pikaajaliste rännukogemustega matkaselle, kes ütleksid, et kõige looduslähedasem on hoopis lageda taeva all magada. Siin tekib küsimus, et mis on teie reisipaketi põhieesmaärk, kas kalastusseiklus või lihtsalt loodusmatk Austraalias koos kalastusseiklusega. Need rõhuasetused peaksite selgeks rääkima.

  Seniks Jõudu ja Jaksu ning tugevat tervist!

  august 4, 2020 at 10:45 e.l.
 • Toomas Pärnamaa Reply

  Tere taas, Reisihuviline!

  Esiteks pean vabandama, et ma olen vastamisega nõnda hilja peale jäänud. Sinu kommentaar hiilis kuidagi kõigist hoiatussüsteemidest mööda.

  Sisust rääkides, siis ega mul tegelikult polegi midagi kommenteerida. Tahtsin sulle taaskord öelda, et meil on sinu aktuaalse tagasiside üle ülimalt hea meel ja siit on palju, mille üle mõtiskleda.

  Eriti meeldib mulle sinu kommendtaar riiete kuivatamise koha. Riiete ja varustuse pesu ning kuivatamine on kindlasti teemad, millele peab tähelepanu pöörama.

  Tänud veelkord ja ilusat saabuvat sügist,
  Toomas

  september 7, 2020 at 6:22 p.l.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga