fbpx

Kalapüügipäev Austraalia idarannikul – Trevally TV

Kalapüük Austraalias

Kalapüügipäev Austraalia idarannikul – Trevally TV

Trevally Austraalia tiim, Otto ja Maria, külastasid taaskord punase mandri idarannikut. Sihtkohaks loomulikult Cairns. Queenslandi osariigi imekaunis linnake, kus maailmaimena tuntud Suur-Vallrahu ja troopiline kliimavööde on rannikuvee kujundanud ideaalseks kalapüügi paradiisiks.

Ja nagu arvata võis, oligi kalapüük see, mis Otto ja Maria taaskord sinna viis. Nimelt toimub Trevally esimene kalastusseiklus 2020 oktoobris just Cairnsis. Selle seikluse organiseerimine on neid juba mitmeid kordi sinna viinud. Nii nagu eelmisedki korrad, nii ka seekord, tegid nad ka ise käed kalaseks.

Taaskord mindi meie partneriga, kapten Nicki ja tema Cairns Reef Fishingu meeskonnaga, päevaks Suurele-Vallrahule. Seda, milliseks neil püügipäev kujunes, saad juba oma silmaga vlogist vaadata. 

Seega pane video täisekraanile, lase tooli seljatugi alla, vajuta play nuppu ning juba avastadki ennast helesiniselt ookeanilt.

Nii, kuidas meeldis? Jäid meie virtuaalse rännakuga rahule? Võibolla tekkis mõni küsimus? Pane julgelt kõik mõtted ning küsimused kommentaaridena teele. Miski ei tee meid rõõmsamaks, kui Sinu tagasiside. 

Boonusena on siin veel LINK Otto ja Maria esimesest Cairnsi kalastusvlogist. Juhuks, kui see on Sul nägemata.


Sulle meeldis see postitus? Liitu meie kalastusseiklejate armeega ja ole kursis kõigi meie tegemistega. Telli endale kõige seiklusrikkam uudiskiri SIIT!  


 

Share this post

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga