fbpx

Tee see üks samm ja kriipsuta benji-hüpe oma listist maha

Tee see üks samm ja kriipsuta benji-hüpe oma listist maha

See samm ei pruugi küll kergelt tulla, aga see on kahtlemata astumist väärt. Seekordses vlogis näedki, kuidas Otto oma sammud benji-hüppetorni veab ning lühimat teed kasutades sealt alla tagasi tuleb. 


Kogu lugu algusest

2019 kevadel seikles meie Austraalia tiim, Otto ja Maria, Cairnsi, et teha ettevalmistusi meie esimeseks kalastusseikluseks. Kuna ka kirglikuma kalamehe elu ei ole ainult catch’n’release, siis nägi plaan ette ka muude põnevate ettevõtmiste kajastamist. Üheks selliseks oli benji-hüpe.

Keset ürgset vihmametsa, Cairnsi keskusest 15 minuti kaugusel, asub Austraalia ainuke benji-hüppetorn. Koht, kuhu iga seikleja tahab sattuda, sest sealt pole võimalik ilma emotsioonideta lahkuda. Seda, kuidas inimesed oma limiite 50m üle merepinna nihutavad, läksidki Otto ja Maria sinna filmima. 

Neil oli seal üliäge ja sellest tuli ka hea vlogi (seda näed SIIT) ning kogu selle adrenaliini vibe‘i keskel andis Otto kaamerasse lubaduse: “Järgmine kord, kui tuleme, siis ma teen selle ära.” 

Talve hakul läksidki nad meie kalastusseikluste asjus uuesti Cairnsi ja Maria tuletas Ottole seda väikest lubadust meelde.

Seega, kui Sul on benji-hüpe juba pikemat aega bucket listis, aga Sul pole veel mune olnud seda ära teha, siis saada näiteks oma heale semule videolubadus: “Davai, Mait, järgmine kord, kui võimalus on, siis ma teen selle ära!” Ma võin kihla vedada, et Mait tuletab Sulle seda esimesel võimalusel meelde!

Kui see järgmine kord juhtub Cairnsis olema, siis sealne üks ja ainus, AJ Hackett Cairns.

Kui Sind hakkas meie kalastusseiklused huvitama, siis seikluste kalendri leiad SIIT.

Ning kõik eelmised Otto ja Maria seikluse vlogid leiad SIIT.

Muud küsimused tulista kommentaaridesse ja kui Sind teema kõnetas, siis palun, jaga postitust ka oma hea semuga! Seda saad kiirelt teha, klikates pisut allpool olevatele sots. meedia ikoonidele.

Aitäh!


Sulle meeldis see postitus? Liitu meie kalastusseiklejate armeega ja ole kursis kõigi meie tegemistega. Telli endale kõige seiklusrikkam uudiskiri SIIT!  


 

Share this post

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga